Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
NIVON
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Helmertheater
Enschede
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
S.C.C. Hofdael
Geldrop
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
De Reggehof
Goor
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
XL De Ateliers
Dronten
20:00
XL De Ateliers
Dronten
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Boom
Boom
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Musis
Arnhem
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
donderdag 10 november 2011
20:00
Jeroen Leenders
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Parktheater, Eindhoven
20:00
Purper - Helden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
NIVON, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Het Klooster, Nuenen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Het Klooster, Woerden
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Helmertheater, Enschede
20:00
Dolf Jansen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Stroud, Putten
vrijdag 11 november 2011
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Werftheater, Utrecht
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
van Beresteyn, Veendam
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Eric Koller
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Arjan Ederveen /
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Spant!, Bussum
20:00
Freek de Jonge
Singer Theater, Laren
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
S.C.C. Hofdael, Geldrop
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Richard Groenendijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
De Schakel, Gilze
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
De Reggehof, Goor
Javier Guzman - Oorverdovend
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Purper - Helden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 12 november 2011
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
XL De Ateliers, Dronten
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
XL De Ateliers, Dronten
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Werftheater, Utrecht
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Freek de Jonge
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Freek de Jonge - NEVEN
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Anuar - Gedreven
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
The Bing, Hoek van Holland
20:00
Theo Nijland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Eric Koller
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
Schouwburg Boom, Boom
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk
Musis, Arnhem
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Lol Inclusive
Meervaart, Amsterdam
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Anne van Rijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Thijs van Domburg
Effenaar, Eindhoven
20:00
Comedytrain: Emilio Guzman + Thijs van Domburg
Effenaar, Eindhoven