Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De steiger Boom
Boom
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meiboom
Krabbendijke
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Scala Helmond
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Spant!
Bussum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Peeriscoop
Gorinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Velinx
Tongeren
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
vrijdag 22 februari 2013
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 23 februari 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
maandag 25 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 26 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - Bonzaai!!!
Junushoff Theater, Wageningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater de Spiegel, Zwolle
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 27 februari 2013
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Plomblom, Ninove
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Velinx, Tongeren
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Markant Uden, Uden
Philippe Geubels
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bruers - Waar was ik?
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Van nature
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater aan de Schie, Schiedam
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Schudden - We vieren het maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim
Theater De Lievekamp, Oss
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Storm, Winterswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Theaterhotel Almelo, Almelo