Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
BREStheater
Brielle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Werftheater
Utrecht
DNK
Assen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Kulturhus
Epe
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Kulturhus Holten
Holten
20:15
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Munttheater
Weert
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Trixxo Theater
Hasselt
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cultura
Ede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
zaterdag 20 november 2021
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Restante
BREStheater, Brielle
20:00
Jandino - Opgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DNK, Assen
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Posttheater, Arnhem
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Focus
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Kulturhus, Epe
20:00
René van Meurs - Hunkert
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Sense, Dokkum
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Posttheater, Arnhem
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Ludens, Voorburg
Thijs Kemperink - Herboren
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Parktheater, Eindhoven
zondag 21 november 2021
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Meenthe, Steenwijk
maandag 22 november 2021
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 23 november 2021
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Koorts
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Flint, Amersfoort
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Flint, Amersfoort
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kasper van der Laan
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 24 november 2021
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Idea, Soest
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater De Omval, Diemen
20:15
Cabarestafette 21-22
Munttheater, Weert
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Flint, Amersfoort
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Flint, Amersfoort
Debby Petter - De liefde voorbij
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Parktheater, Eindhoven
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Restante
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jandino - Opgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Diligentia, Den Haag
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Uit het niets
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Markant Uden, Uden
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Kennemer Theater, Beverwijk
donderdag 25 november 2021
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
André Manuel - Sneu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Fulcotheater, IJsselstein
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Trixxo Theater, Hasselt
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Ogterop, Meppel
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cultura, Ede
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Jandino - Opgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten