Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Tuin
Leusden
Theater Achterom
Hilversum
Theater Walhalla
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Klif
Nijmegen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Kolk
Assen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Spant!
Bussum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Weijer
Boxmeer
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Tuin
Leusden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Podium Vlieland
Vlieland
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Klooster
Woerden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
M-Lab
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Almere
Almere
Podium Vlieland
Vlieland
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
BREStheater
Brielle
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
woensdag 07 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 08 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 09 oktober 2015
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
zaterdag 10 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
20:15
André Manuel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 11 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
dinsdag 13 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 14 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen