Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Carrousel
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater `t Spieker
Eibergen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Iduna
Drachten
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Boxtel
Boxtel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
NatLab
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Biekorf
Lebbeke
Fulcotheater
IJsselstein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
NatLab
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Cammeleur
Dongen
De Cammeleur
Dongen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 08 maart 2013
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 09 maart 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Van nature
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers
Effenaar, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Parktheater, Eindhoven
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 10 maart 2013
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 11 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
dinsdag 12 maart 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Junushoff Theater, Wageningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater De Omval, Diemen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 13 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Markant Uden, Uden
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Meenthe, Steenwijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Biekorf, Lebbeke
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 14 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Enge Buren - Reuring
Perron-3, Rosmalen
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk