Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
20:00
Schuur
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
SplotsZ
Roelofarendsveen
Prinsenhof
Best
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kaleidoscoop
Mortsel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Prinsenhof
Best
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater De Veste
Delft
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
14:00
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
maandag 02 mei 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 mei 2016
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 04 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 05 mei 2016
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 06 mei 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 07 mei 2016
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
zondag 08 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 11 mei 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 12 mei 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen