Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Avenue
Breda
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Brasschaat
Brasschaat
C.C. De kern
Wilrijk
C.C. De tippe
Vledder
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Parnassos
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Boodschap
Rijen
De Dialoog
Ermelo
De Kamers
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Dorpshuis Heerde
Heerde
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scala Helmond
Helmond
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Paard
Den Haag
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
C.C. De Werf
Aalst
Chassé Theater
Breda
De Dialoog
Ermelo
De Kattendans
Bergeijk
De Speeldoos
Vught
Het Veur Theater
Leidschendam
Holstohus
Olst
Kantine Walhalla
Rotterdam
Mach
Hellevoetsluis
Podium Reimerswaal
Rilland
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Porgy en Bess
Terneuzen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Nova
Wetteren
Theater aan de Schie
Schiedam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
BREStheater
Brielle
Havezathe het Everloo
Rossum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
CK Theater
Roermond
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Spieghel
Groningen
donderdag 27 september 2012
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Electropis
Theater PePijn, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
De Avenue, Breda
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 28 september 2012
Kamagurka - Sprook
C.C. Brasschaat, Brasschaat
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kern, Wilrijk
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. De tippe, Vledder
Enge Buren - Reuring
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
De Hyena's - De Hyena's Comedy
C.C. Parnassos, Utrecht
Op Sterk Water - Alfa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric Koller - Fire in the hole
De Boodschap, Rijen
Speelman & Speelman - Optimisten
De Dialoog, Ermelo
Arno van der Heyden - Zo.
De Kamers, Amersfoort
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Dorpshuis Heerde, Heerde
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Scala Helmond, Helmond
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Almere, Almere
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Wigwam
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs Maas - Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
Roel Meijvis - Roelette
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Hofpoort, Coevorden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Walhalla, Rotterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anuar - Vastberaden
Werftheater, Utrecht
Roué Verveer - In zeer goede staat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater 't Pand, Gorinchem
Emilio Guzman / Henry van Loon / Pieter Derks / Ro
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Paard, Den Haag
zaterdag 29 september 2012
Poolvogel - Poolvogel
Bon theater, Medemblik
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
BREStheater, Brielle
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Werf, Aalst
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Chassé Theater, Breda
Speelman & Speelman - Optimisten
De Dialoog, Ermelo
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kattendans, Bergeijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Derks - Van nature
Holstohus, Olst
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Kantine Walhalla, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Mach, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Podium Reimerswaal, Rilland
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Omval, Diemen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Tobbe, Voorburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
Enge Buren - Reuring
van Beresteyn, Veendam
Anuar - Vastberaden
Werftheater, Utrecht
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 30 september 2012
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Porgy en Bess, Terneuzen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Almere, Almere
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 01 oktober 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Agora Theater Druten, Druten
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Nova, Wetteren
Theo Maassen - Met alle respect
Theater aan de Schie, Schiedam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 02 oktober 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
BREStheater, Brielle
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Havezathe het Everloo, Rossum
Bert Visscher - Afijn
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Almere, Almere
Theo Maassen - Met alle respect
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Theater de Schalm, Veldhoven
Carolien Borgers - Happy End
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater de Bussel, Oosterhout
woensdag 03 oktober 2012
Ruben Nicolai - Little friday
CK Theater, Roermond
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen