Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater De Omval
Diemen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
De Warande
Turnhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Prismare
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Witte Theater
IJmuiden
Tripodia Katwijk
Katwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Spil
Roeselare
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Porgy en Bess
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Concordia
Haastrecht
C.C. Hasselt
Hasselt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Achterom
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
De Meiboom
Krabbendijke
De Harmonie
Leeuwarden
dinsdag 22 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Poolvogel - Poolvogel
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
woensdag 23 januari 2013
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Schudden - We vieren het maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Marco Roelofs
C.C. Breughelzaal, Bree
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Omval, Diemen
Berry Lussenburg - Verwhard
Posthuis Theater, Heerenveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Beun, Heiloo
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bruers - Waar was ik?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - In zeer goede staat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Leidse Schouwburg, Leiden
Ruben Nicolai - Little friday
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric Koller - Fire in the hole
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Warande, Turnhout
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Electropis
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 24 januari 2013
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 25 januari 2013
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden