Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Jansstheater
Lochem
14:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
De Schavuit
Zeist
Theater De Omval
Diemen
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
RASA
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Cultuurschuur
Monster
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Werftheater
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 17 januari 2015
20:00
Schudden - Perrongeluk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Wilminktheater, Enschede
zondag 18 januari 2015
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Jansstheater, Lochem
14:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
`t Patronaat, Mierlo
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 januari 2015
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
RASA, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Roedel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Am Hali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 20 januari 2015
20:00
Ali B beken(d)t
Agnietenhof, Tiel
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lenette van Dongen - Roedel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Am Hali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Urbanus Zelf!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 21 januari 2015
20:15
Ali B beken(d)t
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - Het Geval Apart
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Omval, Diemen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon | Sluimer
RASA, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Talk Of The Town
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 januari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Koningshof, Maassluis
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Culture Comedy Award 2015 Try-out
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Meerpaal, Dronten
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Munttheater, Weert
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater De Veste, Delft
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Lankmoed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Mich Walschaerts
Diligentia, Den Haag
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Mythe, Goes
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
Cultuurschuur, Monster
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 23 januari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Brainpower / Jörgen Raymann
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Cabaretteketet
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam