Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Holstohus
Olst
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
vrijdag 06 mei 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jandino Asporaat
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Vincent Geers - Het is Tijd
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Claudia de Breij
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Daniël Arends
Parktheater, Eindhoven
20:15
Thijs Maas
Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Dorrestijn
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Musis, Arnhem
Harry Glotzbach - El Niño
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 mei 2011
20:15
Lebbis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Speelman & Speelman
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Hans Dorrestijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Claudia de Breij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Hassan's Angels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tijl Beckand
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 08 mei 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 09 mei 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 10 mei 2011
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Herman van Veen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Hassan's Angels - Hoop, gezeik en liefde
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Nathalie Baartman
Theater De Veste, Delft
woensdag 11 mei 2011
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lebbis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Herman van Veen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hans Dorrestijn
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Agora Theater Druten, Druten
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 12 mei 2011
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Comedy Explosion
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Diligentia, Den Haag
20:15
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
20:00
Owen Schumacher / Paul Groot
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Amsterdams Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 13 mei 2011
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Wimie Wilhelm
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Daniël Arends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vincent Geers - Het is Tijd
Dok6, Panningen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Holstohus, Olst
20:00
Speelman & Speelman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dorrestijn
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joep Onderdelinden - Nat
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Amsterdams Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 14 mei 2011
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Vincent Geers - Het is Tijd
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Bon theater, Medemblik
20:00
Daniël Arends
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jörgen Raymann
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Speelman & Speelman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht