Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Veluvine
Nunspeet
Atak
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Eendracht
Gemert
De Harmonie
Leeuwarden
De Maagd
Bergen op Zoom
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Viage
Brussel
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Klif
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
De Speeldoos
Vught
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
Werftheater
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Gildhof
Tielt
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
maandag 06 mei 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Kampanje, Den Helder
dinsdag 07 mei 2013
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bruers - Waar was ik?
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fulcotheater, IJsselstein
Soundos - Er is geen plan B
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Weijers - V
Veluvine, Nunspeet
woensdag 08 mei 2013
Freek de Jonge: Zonde [GANNULEERD]
Atak, Enschede
Kees van Amstel / René van Meurs / Theo Maassen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - V
De Eendracht, Gemert
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Ruben Nicolai - Little friday
De Maagd, Bergen op Zoom
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Posttheater, Arnhem
20:15
Martin Simek - Cartoonist
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Almere, Almere
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sabine Beens - Ça bien!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Spiegel, Zwolle
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Richard Groenendijk - Alle dagen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 09 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Viage, Brussel
vrijdag 10 mei 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 11 mei 2013
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten