Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lux
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
21:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 17 februari 2011
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - BOHEEMS
Agnietenhof, Tiel
Joep Onderdelinden - Nat
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Robbert Jan Proos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Night of Comedy - News of Comedy
Lux, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Fulcotheater, IJsselstein
Veldhuis & Kemper
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pieter Derks
Diligentia, Den Haag
20:15
Ronald Smink
Theater De Veste, Delft
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Loze Kreten
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 18 februari 2011
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Eric Koller
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
21:00
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 19 februari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Zaantheater, Zaandam
20:15
Kristel Zweers - Ruig
van Beresteyn, Veendam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Frede
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cultura, Ede
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Diligentia, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
zondag 20 februari 2011
20:00
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
maandag 21 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
dinsdag 22 februari 2011
20:15
Jurk!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Joep Onderdelinden - Nat
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 23 februari 2011
20:15
Onno Innemee
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP
De Oosterpoort, Groningen
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 24 februari 2011
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Peter vd Hurk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Maandag
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 25 februari 2011
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jetty Mathurin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Russin zoekt man!?
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 26 februari 2011
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Speeldoos, Vught
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
Joep Onderdelinden - Nat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Nacht van het cabaret
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 28 februari 2011
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda