Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Speeldoos
Vught
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
So What!
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Almere
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
vrijdag 25 februari 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Jetty Mathurin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Posttheater, Arnhem
20:30
Russin zoekt man!?
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 26 februari 2011
20:15
Nacht van het cabaret
Theater De Veste, Delft
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Speeldoos, Vught
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
maandag 28 februari 2011
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2011
Gili
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agnietenhof, Tiel
donderdag 03 maart 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater De Winsinghhof, Roden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Stefan Pop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
20:30
Yora Rienstra - Cabarestafette 25 jaar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Murth Mossel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - BOHEEMS
De Muze, Noordwijk
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - De Henry van Loon entertainment s
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 04 maart 2011
20:30
Soundos / Ygor
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Storm, Winterswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
20:15
Op Sterk Water
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Schudden
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 05 maart 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Martijn Hillenius
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann
Theater De Veste, Delft
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - BOHEEMS
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Spant!, Bussum
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Joep Onderdelinden - Nat
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Meervaart, Amsterdam
20:15
Schudden
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 06 maart 2011
20:15
Jörgen Raymann
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 08 maart 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
woensdag 09 maart 2011
20:00
Jurk! - Avondjurk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric Koller
Leidse Schouwburg, Leiden
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Thijs Maas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sara Kroos - BOHEEMS
Diligentia, Den Haag
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 10 maart 2011
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam