Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
HAN Campustheater
Nijmegen
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
G.C. Tentakel
Zonhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meerpaal
Dronten
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
S.C.C. De Enck
Oirschot
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Het Veur Theater
Leidschendam
De Meiboom
Krabbendijke
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Scala Helmond
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
C.C. De steiger Boom
Boom
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 21 februari 2013
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 22 februari 2013
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 23 februari 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen