Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
Allicht
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Lux
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
21:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultura
Ede
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
zaterdag 12 februari 2011
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Hans Dorrestijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Uit Bed
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Jeroen van Merwijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Vrouw Holland
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C Warenar, Wassenaar
zondag 13 februari 2011
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:00
Theatersport: BinnensteBuiten vs ???
Allicht, Nijmegen
maandag 14 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 15 februari 2011
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ocobar / Wilfried de Jong
Diligentia, Den Haag
20:30
Dick en Debbie - Rampen Tampen
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 16 februari 2011
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - BOHEEMS
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jurk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Deventer Schouwburg, Deventer
donderdag 17 februari 2011
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ronald Smink
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Bussel, Oosterhout
Joep Onderdelinden - Nat
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Robbert Jan Proos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Loze Kreten
Meervaart, Amsterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Lux, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Pieter Derks
Diligentia, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Veldhuis & Kemper
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - BOHEEMS
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 18 februari 2011
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
21:00
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eric Koller
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
zaterdag 19 februari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Nat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
van Beresteyn, Veendam
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Diligentia, Den Haag
20:15
Frede
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cultura, Ede
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 20 februari 2011
20:00
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
maandag 21 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
dinsdag 22 februari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jurk!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Joep Onderdelinden - Nat
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 23 februari 2011
20:15
Onno Innemee
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Orpheus, Apeldoorn
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen
donderdag 24 februari 2011
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft