Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. Genk
Genk
Theater De Cirkel
Heemskerk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Achterom
Hilversum
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
BREStheater
Brielle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Trefpunt
Warmond
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Molen
Beuningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koningshof
Maassluis
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Werft
Geel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Brouckere
Torhout
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
vrijdag 15 februari 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
zaterdag 16 februari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
zondag 17 februari 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 20 februari 2013
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 21 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss