Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Capitole
Gent
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Beauforthuis
Austerlitz
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
013
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Tivoli
Utrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
00:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Spil
Roeselare
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Crea
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Crea
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
zaterdag 25 juni 2011
21:00
Nathalie Baartman
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
woensdag 29 juni 2011
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 02 juli 2011
Micha Wertheim
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Thijs van Domburg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 06 juli 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2011
21:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kim van Zeben
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 10 juli 2011
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
vrijdag 15 juli 2011
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
zaterdag 16 juli 2011
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
zondag 17 juli 2011
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
17:30
Ik hou van Herman
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 22 juli 2011
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2011
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
21:00
André Manuel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 24 juli 2011
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 06 augustus 2011
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Jasper van Kuijk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 13 augustus 2011
20:30
Dara Faïzi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 14 augustus 2011
13:00
Ali Baba en de zeven dwergen
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 19 augustus 2011
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 20 augustus 2011
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Jan Jaap van der Wal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 01 september 2011
22:30
Naked
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 02 september 2011
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 03 september 2011
20:00
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 04 september 2011
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 05 september 2011
20:00
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 06 september 2011
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 07 september 2011
20:30
Writers Unplugged met Kluun
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
20:00
Mike Boddé - Pil
Vorstin, Hilversum
20:30
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 08 september 2011
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Cameretten selectieronde 2011
Grounds, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 september 2011
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glenn Wool
Tivoli, Utrecht
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Mike Boddé - Pil
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 10 september 2011
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Glenn Wool
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Comedytrain: Daniël Arends
Effenaar, Eindhoven
Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 11 september 2011
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
00:30
Glenn Wool
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Gili
De Spil, Roeselare
Kristel Zweers - Puur
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Glenn Wool
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 12 september 2011
Kristel Zweers - Puur
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 13 september 2011
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Het Klooster, Woerden
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Mike Boddé
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 14 september 2011
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Posttheater, Arnhem
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 15 september 2011
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jeroen Leenders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Lebbis
Posttheater, Arnhem
20:00
Anne van Rijn
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg
Crea, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Mike Boddé
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 september 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Leon van der Zanden
Dok6, Panningen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Lebbis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
NUHR - Het werkt wel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Anne van Rijn
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Thijs van Domburg
Crea, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Flint, Amersfoort
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 17 september 2011
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Schalm, Veldhoven