Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Vieze Gasten
Gent
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Flint
Amersfoort
20:00
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Prismare
Enschede
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. Liedekerke
Liedekerke
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Capitole
Gent
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cultura
Ede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
G.C. Jan vander Noot
Brecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
dinsdag 17 april 2012
20:00
Paul de Leeuw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 18 april 2012
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kommil Foo
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Kleine Komedie, Amsterdam
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Posttheater, Arnhem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Almere, Almere
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jörgen Raymann
Singer Theater, Laren
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Kolder In Je Kop
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Charlotte Lap - Op ons!
Theater Concordia, Enschede
20:00
Comedytrain
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Stand-Up Club
Tivoli, Utrecht
donderdag 19 april 2012
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Enge Buren - Reuring
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
Capitole, Gent
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
De Vieze Gasten, Gent
20:15
LOS muziektheater - FCKD
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie Koomen / Edo Brunner
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Prismare, Enschede
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
C3 - Wil je in ons groepje?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Theater De Veste, Delft
20:00
Johan Goossens - maandag
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Stand-Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 20 april 2012
20:00
Kristel Zweers - Puur
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
LOS muziektheater - FCKD
BREStheater, Brielle
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Werft, Geel
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Liedekerke, Liedekerke
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Capitole, Gent
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Robbert Jan Proos - Everest
Cultura, Ede
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Cultura, Ede
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Cultura, Ede
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Cultura, Ede
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
One Night With Joan
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Diligentia, Den Haag
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
G.C. Jan vander Noot, Brecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Goudse Schouwburg, Gouda
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Nieuw programma
Hoftheater, Raalte
20:00
Eric Koller
Hoftheater, Raalte
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Isala Theater, Capelle aan den IJssel