Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
So What!
Gouda
Capitole
Gent
20:00
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
vrijdag 13 april 2012
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
van Beresteyn, Veendam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
De Dialoog, Ermelo
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Werftheater, Utrecht
20:00
Nina de la Croix - Bas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Arjan Ederveen
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Kolk, Assen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
De Hyena's
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel
Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Visscher
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Zolang de maat maar vol is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
N.I.E.U.W!
Meervaart, Amsterdam
21:00
Staat van Verwarring
So What!, Gouda
zaterdag 14 april 2012
Urbanus
Capitole, Gent
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Meerpaal, Dronten
Arie Koomen / Edo Brunner
Posttheater, Arnhem
20:00
Robbert Jan Proos - Everest
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Hoftheater, Raalte
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Eric Koller - Nieuw programma
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Eric Koller
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Zaantheater, Zaandam
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Boodschap, Rijen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Werftheater, Utrecht
20:00
Nina de la Croix - Bas
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ellen Dikker - Fjord
De Weijer, Boxmeer
20:00
Thijs van Domburg
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater De Kolk, Assen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Martiniplaza, Groningen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Diligentia, Den Haag
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Enge Buren - Reuring
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Erik van Muiswinkel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hakims of Comedy
Effenaar, Eindhoven
20:00
Paul de Leeuw
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Dat wordt oorlog!/ try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Harmonie, Leeuwarden
zondag 15 april 2012
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Martiniplaza, Groningen
20:00
Paul de Leeuw
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 16 april 2012
20:00
Ellen Evers / Don Quishocking / Brigitte Kaandorp
DeLaMar, Amsterdam
The Umbilical Brothers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Paul de Leeuw
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 17 april 2012
The Umbilical Brothers
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Kommil Foo
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Paul de Leeuw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Arsenaal Theater, Vlissingen