Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Podium Neede
Neede
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Papenstraattheater
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. De Kinkel
Bemmel
BREStheater
Brielle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
M-Lab
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kasteel De Wittenburg
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 12 oktober 2012
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arto Theater, Schoonhoven
zaterdag 13 oktober 2012
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
20:15
Alderliefste - Carte Blanche / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Tobbe, Voorburg
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Rob en Emiel Geknipt en Geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Pook, Oostknollendam
André Manuel - Bonzaai!!!
Podium Neede, Neede
Speelman & Speelman - Optimisten
Podium Boxtel, Boxtel
Jandino Asporaat - De Revue
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
Charlie Murphy
Meervaart, Amsterdam
Kamagurka - Sprook
Het Veur Theater, Leidschendam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Flint, Amersfoort
20:00
Alex Ploeg / Bob McLaren / Lambert-Jan Koops
Effenaar, Eindhoven
Poolvogel - Poolvogel
Drommedaris, Enkhuizen
Piepschuim
De Speeldoos, Vught
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Schattelijn, Geertruidenberg
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Reggehof, Goor
Roué Verveer - In zeer goede staat
CulturA & Zo, Nootdorp
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. De Kinkel, Bemmel
Enge Buren - Reuring
BREStheater, Brielle
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agnietenhof, Tiel
zondag 14 oktober 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 15 oktober 2012
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Wigwam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 16 oktober 2012
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Wigwam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Veste, Delft
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Bouwkunde, Deventer
Marco Roelofs
Theater Bellevue, Amsterdam
Kamagurka - Sprook
Theater 't Pand, Gorinchem
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 17 oktober 2012
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Veste, Delft
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Bouwkunde, Deventer
Marco Roelofs
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
M-Lab, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Kasteel De Wittenburg, Wassenaar
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Op Sterk Water - Alfa
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 18 oktober 2012
Schudden - We vieren het maar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater PePijn, Den Haag
Enge Buren - Reuring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Storm, Winterswijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Dolf Jansen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Marco Roelofs
Theater Achterom, Hilversum
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kamagurka - Sprook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk