Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Adelberg
Lommel
Koningshof
Maassluis
Koningshof
Maassluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
BaronTheater
Opende
C.C. Den Blank
Overijse
De Boodschap
Rijen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Speeldoos
Vught
Het Trefpunt
Warmond
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Muze
Noordwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
NTGent
Gent
20:30
So What!
Gouda
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Concordia
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
NTGent
Gent
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Boerderij
Huizen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
C.C. Stroud
Putten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zaterdag 02 februari 2013
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 03 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 04 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
dinsdag 05 februari 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 06 februari 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 07 februari 2013
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen