Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Junushoff Theater
Wageningen
Zaal Spectrum
Veenendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rietveld Theater
Delft
Zaantheater
Zaandam
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Speeldoos
Vught
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
dinsdag 01 december 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
woensdag 02 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 03 december 2015
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 04 december 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
zaterdag 05 december 2015
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
zondag 06 december 2015
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 08 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 09 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray