Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Allicht
Nijmegen
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Rots
Antwerpen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
Victorie
Alkmaar
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
De Toegift
Den Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
woensdag 09 juni 2010
22:00
Dolf Jansen - Uitslag
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 10 juni 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 11 juni 2010
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 12 juni 2010
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 13 juni 2010
20:15
Dolf Jansen: Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
16:00
Dolf Jansen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 14 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Buiten Bereik / Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
dinsdag 15 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 16 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 17 juni 2010
Cabarestafette
Twentse Schouwburg, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
vrijdag 18 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
zaterdag 19 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 juni 2010
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
zondag 27 juni 2010
11:00
Theater Piepmuis Dromen bij Piepmuis
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
donderdag 08 juli 2010
20:00
Brigitte Kaandorp / Cor Bakker
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
dinsdag 27 juli 2010
20:30
Bert Gabriels / Jeroen Leenders / Michael van Peel
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 01 augustus 2010
11:00
Theater Piepmuis Kabouter Wiebel en het ei
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 07 augustus 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Speelman & Speelman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Wakker in de stad
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
dinsdag 24 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 25 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zaterdag 28 augustus 2010
20:30
Youp van 't Hek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
vrijdag 03 september 2010
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
De Rots, Antwerpen
zaterdag 04 september 2010
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
zondag 05 september 2010
21:00
Huub Stapel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
woensdag 08 september 2010
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Thalia Theater, IJmuiden
donderdag 09 september 2010
20:30
Lebbis
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 10 september 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 11 september 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jasper Valstar / Lambert-Jan Koops / Patrick Meije
Effenaar, Eindhoven
zondag 12 september 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Victorie, Alkmaar
maandag 13 september 2010
20:00
Pablo Francisco
Amstelborgh, Amsterdam
dinsdag 14 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 15 september 2010
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 16 september 2010
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Veur Theater, Leidschendam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Toegift, Den Hoorn
vrijdag 17 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
20:30
Erris van Ginkel
Theater PePijn, Den Haag
Night of Comedy - News of Comedy
Posttheater, Arnhem
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
zaterdag 18 september 2010
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
20:30
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 21 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 september 2010
20:30
Jandino Asporaat
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 23 september 2010
20:30
Max Douw
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Tobbe, Voorburg
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
M-Lab, Amsterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jan Jaap van der Wal & Rosa Ensemble - De kellner
De Oosterpoort, Groningen
vrijdag 24 september 2010
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam