Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Allicht
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Rots
Antwerpen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Victorie
Alkmaar
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
M-Lab
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Weijer
Boxmeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
woensdag 09 juni 2010
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 10 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 11 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Parktheater, Eindhoven
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 12 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 13 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Dolf Jansen: Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
16:00
Dolf Jansen
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 14 juni 2010
20:00
Buiten Bereik / Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 15 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
woensdag 16 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kursaal Oostende, Oostende
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
donderdag 17 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cabarestafette
Twentse Schouwburg, Enschede
vrijdag 18 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 19 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 juni 2010
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
zondag 27 juni 2010
11:00
Theater Piepmuis Dromen bij Piepmuis
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
donderdag 08 juli 2010
20:00
Brigitte Kaandorp / Cor Bakker
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
dinsdag 27 juli 2010
20:30
Bert Gabriels / Jeroen Leenders / Michael van Peel
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 01 augustus 2010
11:00
Theater Piepmuis Kabouter Wiebel en het ei
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 07 augustus 2010
21:00
Speelman & Speelman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Wakker in de stad
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 24 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 25 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zaterdag 28 augustus 2010
20:30
Youp van 't Hek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
vrijdag 03 september 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
De Rots, Antwerpen
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
zaterdag 04 september 2010
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
zondag 05 september 2010
21:00
Huub Stapel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
woensdag 08 september 2010
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Thalia Theater, IJmuiden
donderdag 09 september 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lebbis
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 10 september 2010
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
zaterdag 11 september 2010
20:00
Jasper Valstar / Lambert-Jan Koops / Patrick Meije
Effenaar, Eindhoven
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
zondag 12 september 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Victorie, Alkmaar
maandag 13 september 2010
20:00
Pablo Francisco
Amstelborgh, Amsterdam
dinsdag 14 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 15 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 16 september 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Toegift, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 17 september 2010
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Posttheater, Arnhem
20:30
Erris van Ginkel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 18 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
dinsdag 21 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 september 2010
20:00
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Jandino Asporaat
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 23 september 2010
20:15
Jan Jaap van der Wal & Rosa Ensemble - De kellner
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
M-Lab, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Max Douw
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 24 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Joep Onderdelinden - Nat
De Weijer, Boxmeer
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Agnew - More Human Than Human
Posttheater, Arnhem