Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
M-Lab
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Weijer
Boxmeer
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Kursaal Oostende
Oostende
Het Veur Theater
Leidschendam
17:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Werftheater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 15 september 2010
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 16 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Veur Theater, Leidschendam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 17 september 2010
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Erris van Ginkel
Theater PePijn, Den Haag
Night of Comedy - News of Comedy
Posttheater, Arnhem
zaterdag 18 september 2010
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 21 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jandino Asporaat
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 23 september 2010
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jan Jaap van der Wal & Rosa Ensemble - De kellner
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Max Douw
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
M-Lab, Amsterdam
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 24 september 2010
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
Joep Onderdelinden - Nat
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Alex Agnew - More Human Than Human
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 25 september 2010
20:30
Roy Aernouts
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
A Night of Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kunstgreep, Oostzaan
Alex Agnew - More Human Than Human
Kursaal Oostende, Oostende
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Het Veur Theater, Leidschendam
17:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kamps En Kamps
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Leon van der Zanden
Diligentia, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 28 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Omval, Diemen
woensdag 29 september 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
donderdag 30 september 2010
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pieter Derks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 01 oktober 2010
20:30
Schudden
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Veldhuis & Kemper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ronald Smink
So What!, Gouda
20:30
Vincent Bijlo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
zaterdag 02 oktober 2010
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Hete Vrede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Weijer, Boxmeer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
zondag 03 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 05 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam