Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Weijer
Boxmeer
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
17:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
Kursaal Oostende
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Achterom
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
woensdag 15 september 2010
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 16 september 2010
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Toegift, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 17 september 2010
Night of Comedy - News of Comedy
Posttheater, Arnhem
20:30
Erris van Ginkel
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
zaterdag 18 september 2010
20:30
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
dinsdag 21 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 september 2010
20:30
Jandino Asporaat
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 23 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
M-Lab, Amsterdam
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Max Douw
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jan Jaap van der Wal & Rosa Ensemble - De kellner
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Eric van Sauers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 24 september 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Almere, Almere
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Joep Onderdelinden - Nat
De Weijer, Boxmeer
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 25 september 2010
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:15
Leon van der Zanden
Diligentia, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kamps En Kamps
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
17:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Agnew - More Human Than Human
Kursaal Oostende, Oostende
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
A Night of Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:30
Roy Aernouts
Theater de Tobbe, Voorburg
dinsdag 28 september 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 29 september 2010
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 30 september 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Achterom, Hilversum
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Pieter Derks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 01 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ronald Smink
So What!, Gouda
20:30
Vincent Bijlo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
20:30
Schudden
Theater de Tobbe, Voorburg
zaterdag 02 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Weijer, Boxmeer
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Hete Vrede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 03 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 05 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Bouwkunde, Deventer