Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Podium 't Beest
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Werftheater
Utrecht
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boode in Bathmen
Bathmen
De Kattendans
Bergeijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
Colosseum Dokkum
Dokkum
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Achterom
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
013
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Flint
Amersfoort
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. Stroming
Berlare
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
donderdag 17 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 18 januari 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jim Breuer
013, Tilburg
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 19 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Carolien Borgers - Happy End
Theater Concordia, Enschede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard