Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Parktheater
Eindhoven
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 21 mei 2014
20:15
Dorine Wiersma - Zei ik dat?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen Leenders
Munttheater, Weert
20:00
Lenette van Dongen
Chassé Theater, Breda
20:30
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
donderdag 22 mei 2014
20:15
ComedyKings
Theater De Veste, Delft
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Maaspoort, Venlo
20:30
Javier Guzman - Delirium II
Posttheater, Arnhem
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lenette van Dongen
Chassé Theater, Breda
20:00
Wim Helsen
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 23 mei 2014
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Comedyhuis
Tivoli, Utrecht
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Eric Koller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guido Weijers - V
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Jan Jaap van der Wal
De Oosterpoort, Groningen
Jim Gaffigan
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Martijn Koning
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wim Helsen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 24 mei 2014
20:15
ComedyKings
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Eric Koller
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Erik van Muiswinkel
Musis, Arnhem
20:00
Guido Weijers - V
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Katinka Polderman
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Lenette van Dongen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wim Helsen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 25 mei 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 26 mei 2014
20:00
Paul de Leeuw - Ik ben rustig
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 27 mei 2014
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Urbanus
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Wim Helsen
De Maagd, Bergen op Zoom
woensdag 28 mei 2014
20:00
ComedyKings
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dames voor na Vieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Borrelnootjez - De wereld van
Posttheater, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Urbanus
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Wim Helsen
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 29 mei 2014
20:00
Dames voor na Vieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 30 mei 2014
20:15
ComedyKings
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Greg Shapiro - Superburger
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Markant Uden, Uden
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 31 mei 2014
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Bloeiende Maagden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dorine Wiersma - Zei ik dat?
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Spant!, Bussum
20:00
Marc Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wim Helsen
Theater De Veste, Delft
zondag 01 juni 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
maandag 02 juni 2014
20:15
Guido Weijers - V
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 03 juni 2014
20:15
Guido Weijers - V
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 04 juni 2014
20:00
Miranda Sings
Meervaart, Amsterdam
donderdag 05 juni 2014
20:00
Guido Weijers - V
Parktheater, Eindhoven
20:00
Katinka Polderman
Theater De Lampegiet, Veenendaal
vrijdag 06 juni 2014
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Guido Weijers - V
Parktheater, Eindhoven
20:00
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Lewis Black
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 07 juni 2014
20:00
Guido Weijers - V
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat
Ahoy, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 08 juni 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 09 juni 2014
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lewis Black
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 juni 2014
20:00
Aries Spears
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Delirium II
De Kleine Komedie, Amsterdam