Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meiboom
Krabbendijke
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Omval
Diemen
Arto Theater
Schoonhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Agnietenhof
Tiel
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Velinx
Tongeren
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. De Plomblom
Ninove
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Muzeval
Emmen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Idea
Soest
Theater de Speeldoos
Baarn
De Molenberg
Delfzijl
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 23 februari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
zondag 24 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
maandag 25 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 februari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - Bonzaai!!!
Junushoff Theater, Wageningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agnietenhof, Tiel
woensdag 27 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Deventer Schouwburg, Deventer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Velinx, Tongeren
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Storm, Winterswijk
Schudden - We vieren het maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ruben Nicolai - Little friday
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Van nature
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Piepschuim
Theater De Lievekamp, Oss
Philippe Geubels
Orpheus, Apeldoorn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
Karin Bruers - Waar was ik?
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Markant Uden, Uden
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Zaantheater, Zaandam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater aan de Schie, Schiedam
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Plomblom, Ninove
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 28 februari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Parktheater, Eindhoven
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Theatergroep Oeloek
Podium 't Beest, Goes
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Theater De Muzeval, Emmen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater de Speeldoos, Baarn
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bruers - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis
Theater Idea, Soest
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij
De Meerpaal, Dronten
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Anuar - Vastberaden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel