Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Genk
Genk
C.C. Zundert
Zundert
De Maagd
Bergen op Zoom
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Kruithuis
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater `t Spieker
Eibergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Venray
Venray
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. De Werft
Geel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
SuperMarkt
Den Haag
donderdag 14 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 15 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 februari 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 17 februari 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 20 februari 2013
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag