Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Regentes
Den Haag
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
woensdag 16 mei 2012
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Mythe, Goes
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Comedytrain
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Posttheater, Arnhem
20:00
Kristel Zweers - Puur
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Flint, Amersfoort
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Chassé Theater, Breda
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 17 mei 2012
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Zaantheater, Zaandam
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Stand-Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater De Regentes, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater Achterom, Hilversum
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Kristel Zweers - Puur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 18 mei 2012
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Het wonderlijke leven van Jackie Fontanel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Kik, Elst
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Erik van Muiswinkel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Posttheater, Arnhem
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
In zeer goede staat
Meervaart, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann
Markant Uden, Uden
Arie Koomen / Edo Brunner
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Flint, Amersfoort
20:00
Eric Koller - Nieuw programma
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Diligentia, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Reuring
De Speeldoos, Vught
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Chassé Theater, Breda
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
C.C. Lokeren, Lokeren
zaterdag 19 mei 2012
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Werftheater, Utrecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater De Veste, Delft
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jörgen Raymann
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kristel Zweers - Puur
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Posttheater, Arnhem
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Musis, Arnhem
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Ploeg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Enge Buren - Reuring
Flint, Amersfoort
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Diligentia, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
De Spil, Roeselare
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
De Speeldoos, Vught
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Chassé Theater, Breda