Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
OJC Comeet
Someren
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
G.C. De Bosuil
Overijse
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
De Tramwerkplaats
Winschoten
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Intermezzo
Lede
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
zaterdag 04 februari 2012
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Thijs van Domburg
Prismare, Enschede
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Parktheater, Eindhoven
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leon van der Zanden
Parktheater, Eindhoven
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
OJC Comeet, Someren
20:00
Jeroen Leenders
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Het Klooster, Nuenen
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
G.C. De Bosuil, Overijse
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
De Velinx, Tongeren
20:00
Purper - Helden
De Tramwerkplaats, Winschoten
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Kommil Foo - Breken
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Thijs Maas - Genade
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
International Standup Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Intermezzo, Lede
20:00
Jörgen Raymann
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Agora Theater Druten, Druten
zondag 05 februari 2012
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Werftheater, Utrecht
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Daniël Samkalden
Theater De Verbeelding, Purmerend
Theo Maassen - Met alle respect
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Scagon theater, Schagen
20:00
Leon van der Zanden
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
De Reehorst, Ede
maandag 06 februari 2012
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Maagd, Bergen op Zoom
dinsdag 07 februari 2012
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Theater PePijn, Den Haag
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater De Omval, Diemen
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Purper - Helden
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jan van Maanen
Ons theater, Bilthoven
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Lokeren, Lokeren
woensdag 08 februari 2012
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thijs Maas - Genade
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Erik van Muiswinkel
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jörgen Raymann
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Comedytrain
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Parktheater, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 09 februari 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Zaantheater, Zaandam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Wilminktheater, Enschede
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Richard Groenendijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Leon van der Zanden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Lochem, Lochem