Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Werft
Geel
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. De Zandloper
Wemmel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
19:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Klameare
Workum
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Rietveld Theater
Delft
De Ogtent
Duiven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Singer Theater
Laren
Theater De Storm
Winterswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Nieuwe Kolk
Assen
19:15
Wilminktheater
Enschede
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
woensdag 16 november 2022
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Mythe, Goes
20:00
Kiki Schippers - Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Paul Haenenn - Haenen Brengt Vreugde
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
De Muze, Noordwijk
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Koningshof, Maassluis
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
De Kleine Willem, Enschede
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 17 november 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werft, Geel
Alex Ploeg - Ego
Theater de Kom, Nieuwegein
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Zandloper, Wemmel
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Restante
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kiki Schippers - Meer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Zaantheater, Zaandam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Flint, Amersfoort
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
De Meerpaal, Dronten
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Weijer, Boxmeer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
René Van Meurs - 2636
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Posttheater, Arnhem
20:30
Saman Amini's integratieplan
Zaantheater, Zaandam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 18 november 2022
Andries Tunru - In Theorie
C.C. De Klameare, Workum
Christel de Laat - Hoe dan?!
Luctor et Emergo, Rilland
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Pannekoekencaravan
Musis, Arnhem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Rietveld Theater, Delft
Nathalie Baartman - SNAK
De Ogtent, Duiven
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Singer Theater, Laren
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Nieuwe Kolk, Assen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Lebbis - De Ziel
Zaantheater, Zaandam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Sense, Dokkum
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Voorveghter, Hardenberg