Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
De Poorterij
Zaltbommel
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Werftheater
Utrecht
Amicitia Theater
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Boodschap
Rijen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Concordia
Enschede
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
BREStheater
Brielle
Theater Kulturhus
Borne
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
CK Theater
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
Podium Reimerswaal
Rilland
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Eendracht
Gemert
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 4en1
Breukelen
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
donderdag 21 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
vrijdag 22 maart 2013
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 maart 2013
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Koningshof, Maassluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Electropis
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Molen, Beuningen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam