Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Tripodia Katwijk
Katwijk
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Prismare
Enschede
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Werf
Aalst
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. De kern
Wilrijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
De Meiboom
Krabbendijke
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
van Beresteyn
Veendam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Scheldetheater
Terneuzen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater De Winsinghhof
Roden
Hoftheater
Raalte
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Djoelen
Oud-Turnhout
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Schakel
Gilze
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
donderdag 24 januari 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 25 januari 2013
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 januari 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jetty Mathurin Consultaante
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen