Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parktheater
Eindhoven
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Plein
Ridderkerk
De Muze
Noordwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Rex
Mol
Parktheater
Eindhoven
C.C. Zomerloos
Gistel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
De Meerpaal
Dronten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Landgraaf
Landgraaf
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
C.C. De Werft
Geel
CK Theater
Roermond
Spant!
Bussum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schaffelaartheater
Barneveld
van Beresteyn
Veendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Rex
Mol
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Carrousel
Ommen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Weijer
Boxmeer
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Cultura
Ede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meerpaal
Dronten
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
woensdag 07 april 2010
Comedytrain - Theatertour 09/10
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Hete vrede
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arie Koomen & Willem Alkema
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 08 april 2010
00:00
Youp van 't Hek - Omdat de nacht...
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Sonnema Comedy Night
Poppodium Romein, Leeuwarden
Sara Kroos - Boheems
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Orpheus, Apeldoorn
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater aan de Schie, Schiedam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Klaas van der Eerden - SCHWALBE
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jiskefet - Heb Je Nog Geneukt Tour
Heineken Music Hall, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Lokeren, Lokeren
Hans Teeuwen Zingt
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Axestos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Finalisten Leids Cabaretfestival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater PePijn, Den Haag
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Het Plein, Ridderkerk
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Claudia de Breij - Hete vrede
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
vrijdag 09 april 2010
Youp van 't Hek - Omdat de Nacht
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Zomerloos, Gistel
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Drommedaris, Enkhuizen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Meerpaal, Dronten
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Boheems
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Landgraaf, Landgraaf
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Javier Guzman - Por Dios
C.C. De Werft, Geel
Jandino Asporaat - Buena Vista
CK Theater, Roermond
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Spant!, Bussum
Guido Weijers - Axestos
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - Ridder
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
van Beresteyn, Veendam
20:30
ellen dikker | fjord
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniel Arends - Geen excuses
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Daniël Arends
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Anuar met Ongeremd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
zaterdag 10 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Carrousel, Ommen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Flint, Amersfoort
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Weijer, Boxmeer
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Witte Theater, IJmuiden
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - Ridder
De Maagd, Bergen op Zoom
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Begijn le Bleu
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
zondag 11 april 2010
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven By Storm
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
De Spil, Roeselare
maandag 12 april 2010
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 13 april 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Meerpaal, Dronten
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten