Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Gildhof
Tielt
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
De Harmonie
Leeuwarden
De Meerpaal
Dronten
De Schakel
Gilze
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Klooster
Woerden
20:00
Iduna
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium 't Beest
Goes
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
BaronTheater
Opende
20:00
Boelies Pub
Winschoten
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Catharinakapel
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
De Brink
Obdam
20:00
De Brink
Leunen
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Noordgouw
Heerde
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
woensdag 28 november 2012
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bouwkunde, Deventer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater Idea, Soest
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 29 november 2012
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Arsenaal Theater, Vlissingen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Gildhof, Tielt
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
De Harmonie, Leeuwarden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meerpaal, Dronten
Speelman & Speelman - Optimisten
De Schakel, Gilze
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Deventer Schouwburg, Deventer
Ruben Nicolai - Little friday
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Klooster, Woerden
20:00
MyStage Goes Cabaret
Iduna, Drachten
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Munttheater, Weert
Ali B - Ali geeft antwoord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium 't Beest, Goes
Piepschuim
Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Poolvogel - Poolvogel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater De Boerderij, Huizen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Leest, Waalwijk
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 30 november 2012
20:00
Micha Wertheim
30CC/Schouwburg, Leuven
Eric Koller - Fire in the hole
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Micha Wertheim
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Margriet Bolding
BaronTheater, Opende
20:00
Anne Jan Toonstra
Boelies Pub, Winschoten
20:00
Thomas van Luyn
Bon theater, Medemblik
20:00
Emilio Guzman
BREStheater, Brielle
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Emilio Guzman
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jochen Otten
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Emilio Guzman
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Emilio Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Eric Koller
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Eric Koller
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Micha Wertheim
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Eric Koller
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Jochen Otten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Emilio Guzman
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Eric Koller
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Catharinakapel, Harderwijk
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Alex Klaasen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Eric Koller
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Anne Jan Toonstra
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Piepschuim
De Brink, Obdam
20:00
Piepschuim
De Brink, Leunen
20:00
Jeroen Leenders
De Cammeleur, Dongen
20:00
Eric Koller
De Dialoog, Ermelo
20:00
De Hyena's
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Jeroen Leenders
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lenette van Dongen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
De Meenthe, Steenwijk
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Meerpaal, Dronten
20:00
Emilio Guzman
De Meiboom, Krabbendijke
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jeroen Leenders
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
De Noordgouw, Heerde
20:00
Eric Koller
De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's
De Reehorst, Ede
20:00
Jochen Otten
De Schattelijn, Geertruidenberg