Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Almere
Almere
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
17:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kunstgreep
Oostzaan
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
Witte Theater
IJmuiden
De Kattendans
Bergeijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
So What!
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Boerderij
Huizen
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Beun
Heiloo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 23 september 2010
20:15
Jan Jaap van der Wal & Rosa Ensemble - De kellner
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Eric van Sauers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 24 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Joep Onderdelinden - Nat
De Weijer, Boxmeer
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Agnew - More Human Than Human
Posttheater, Arnhem
zaterdag 25 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:30
Roy Aernouts
Theater de Tobbe, Voorburg
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden
Diligentia, Den Haag
17:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Kamps En Kamps
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Het Veur Theater, Leidschendam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kunstgreep, Oostzaan
Alex Agnew - More Human Than Human
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
A Night of Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 28 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Omval, Diemen
woensdag 29 september 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. Deurne, Deurne
donderdag 30 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pieter Derks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 01 oktober 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
20:30
Schudden
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Sara Kroos
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ronald Smink
So What!, Gouda
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zaterdag 02 oktober 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Weijer, Boxmeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Hete Vrede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zondag 03 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 05 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yora Rienstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Schalm, Veldhoven
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Bouwkunde, Deventer
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Vorstin, Hilversum
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Daniël Arends / Emilio Guzman
Boerderij, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
Chassé Theater, Breda
donderdag 07 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Beun, Heiloo
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 08 oktober 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Schwalbe
Meervaart, Amsterdam
20:15
Schudden met Noorderzon / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag