Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Boerderij
Huizen
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Beun
Heiloo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
C.C. De Bron
Groenlo
Hoftheater
Raalte
De Molenberg
Delfzijl
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Vorstin
Hilversum
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Het Front
Vroomshoop
Musis
Arnhem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Idea
Soest
20:30
Werftheater
Utrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parkgebouw
Rijssen
van Beresteyn
Veendam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
15:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 07 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Beun, Heiloo
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 08 oktober 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Schwalbe
Meervaart, Amsterdam
20:15
Schudden met Noorderzon / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Tobbe, Voorburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. De Bron, Groenlo
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Annemarie Henselmans & Hanny Kroeze - Middelbare M
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
zaterdag 09 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Onder controle
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Kamps En Kamps
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
20:30
Joep Onderdelinden - NAT (try-out)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
C.C. De Pas, Heesch
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
maandag 11 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 12 oktober 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 13 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Kasper van Kooten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 14 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk. Terug bij af (reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Nigel Williams
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Vorstin, Hilversum
21:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Muzeval, Emmen
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Gili interview
Amstelborgh, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
André Manuel
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
Markant Uden, Uden
vrijdag 15 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Thijs Kemperink
Het Front, Vroomshoop
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Musis, Arnhem
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Kampanje, Den Helder
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Idea, Soest
20:30
Hester Macrander
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Berry Lussenburg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Andermans veren Live!
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 16 oktober 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Tom Rhodes
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Roemer van der Steeg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Parkgebouw, Rijssen
Joep Onderdelinden - Nat
van Beresteyn, Veendam
20:30
Jetty Mathurin - Jetty jubileert met liefde en ove
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Hester Macrander
Werftheater, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Muze, Noordwijk
zondag 17 oktober 2010
15:30
Oranje boven
Meervaart, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Bussel, Oosterhout
dinsdag 19 oktober 2010
20:30
Roel Meijvis
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 20 oktober 2010
20:30
Nathalie Baartman
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 21 oktober 2010
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Nathalie Baartman
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Murth Mossel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer