Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Hofman
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schuur
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Weijer
Boxmeer
Theater Concordia
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
So What!
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Veste
Delft
De Speeldoos
Vught
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Werftheater
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Spiegel
Zwolle
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Werftheater
Utrecht
Huistheater De Steenakker
Haps
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Enschede
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Taverne
Bergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Nuenen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Weijer
Boxmeer
Werftheater
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Gryphus
Vierlingsbeek
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
zondag 13 september 2015
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 14 september 2015
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 15 september 2015
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schuur, Haarlem
woensdag 16 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Weijer, Boxmeer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Concordia, Enschede
donderdag 17 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
vrijdag 18 september 2015
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
zaterdag 19 september 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
zondag 20 september 2015
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 23 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 24 september 2015
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 25 september 2015
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne