Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Hofman
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schuur
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
So What!
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wesopa Weesp
Weesp
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Huistheater De Steenakker
Haps
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Hofman
Utrecht
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Gryphus
Vierlingsbeek
Werftheater
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Het Klooster
Nuenen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
De Weijer
Boxmeer
20:30
Taverne
Bergen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
zondag 13 september 2015
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 14 september 2015
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 15 september 2015
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schuur, Haarlem
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 16 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Concordia, Enschede
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 17 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 18 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 19 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 20 september 2015
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
woensdag 23 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 24 september 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 25 september 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle