Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Martiniplaza
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Nuenen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nova Kiel
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
BREStheater
Brielle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Werft
Geel
C.C. Genk
Genk
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
De Klif
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Boodschap
Rijen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Den Herd
Bladel
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Chassé Theater
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Hasselbak
Eemnes
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Corneel
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zinin
Nijverdal
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
BaronTheater
Opende
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
donderdag 15 november 2012
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Electropis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Boerderij, Huizen
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
Enge Buren - Reuring
Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim
Het Klooster, Nuenen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Winsinghhof, Roden
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Carolien Borgers - Happy End
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers Oudejaarsconference 2012
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Het Klooster, Woerden
vrijdag 16 november 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Flint, Amersfoort
Carolien Borgers - Happy End
Podium Mozaiek, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
Nova Kiel, Antwerpen
André Manuel - Bonzaai!!!
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Kolk, Assen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Poolvogel - Poolvogel
BREStheater, Brielle
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Electropis
De Meerpaal, Dronten
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marco Roelofs
C.C. De Werft, Geel
Ali B - Ali geeft antwoord
C.C. Genk, Genk
Piepschuim
Jan van Besouw, Goirle
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Martiniplaza, Groningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric Koller - Fire in the hole
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - De Revue
Koningshof, Maassluis
Wilko Terwijn
De Klif, Nijmegen
Kamagurka - Sprook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Enge Buren - Reuring
De Boodschap, Rijen
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
S.C.C. De Ruchte, Someren
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 17 november 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De zachte heelmeester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Flint, Amersfoort
Poolvogel - Poolvogel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Carolien Borgers - Happy End
Podium Mozaiek, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
DeLaMar, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Kolk, Assen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Den Herd, Bladel
Joost van Hyfte - KOK
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Kamagurka - Sprook
Chassé Theater, Breda
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Dakota, Den Haag
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Kampanje, Den Helder
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Bouwkunde, Deventer
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater de Hasselbak, Eemnes
Thijs Maas - Concert
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Kik, Elst
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Martin Simek - Cartoonist / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Speelman & Speelman - Optimisten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Witte Theater, IJmuiden
21:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Corneel, Lelystad
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
BaronTheater, Opende
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Ali geeft antwoord
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater Walhalla, Rotterdam