Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
CK Theater
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
BREStheater
Brielle
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Cammeleur
Dongen
De Reehorst
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Zaantheater
Zaandam
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater Rotonde
Borger
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Jan van Besouw
Goirle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
16:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
dinsdag 02 maart 2010
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 03 maart 2010
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Lucent Danstheater, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Zaantheater, Zaandam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 04 maart 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
vrijdag 05 maart 2010
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
BREStheater, Brielle
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
De Cammeleur, Dongen
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Por Dios
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Veerle Malschaert
So What!, Gouda
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - Ridder
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Stoep, Spijkenisse
Acda en de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Guido Weijers
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Gryphus, Vierlingsbeek
Roué Verveer - Mans Genoeg
Zaantheater, Zaandam
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
zaterdag 06 maart 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Podium Mozaiek, Amsterdam
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Rotonde, Borger
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater `t Spieker, Eibergen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Jan van Besouw, Goirle
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Dames voor na vieren met Koude Kermis (try-out)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hete vrede
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
16:00
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dedication
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Acda en de Munnik - ODE
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Finalistentour Cabaretesk 10
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - Axestos
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agnietenhof, Tiel