Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:30
Werftheater
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Omval
Diemen
Posthuis Theater
Heerenveen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater 't Pand
Gorinchem
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Achterom
Hilversum
Arsenaal Theater
Vlissingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
De Djoelen
Oud-Turnhout
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
Flint
Amersfoort
De Meerpaal
Dronten
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
C.C. De Borre
Bierbeek
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Meervaart
Amsterdam
donderdag 13 mei 2010
20:00
Sonnema Comedy Night
Poppodium Romein, Leeuwarden
vrijdag 14 mei 2010
20:00
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Droog Brood
Meervaart, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Gijs Nillissen & Michiel Peereboom
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Hakim
J.C. Elektra, Sliedrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Kommil Foo
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Posttheater, Arnhem
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
NUHR - Nieuw Programma
Theater De Omval, Diemen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Posthuis Theater, Heerenveen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Fulcotheater, IJsselstein
Speelman & Speelman - Thuis
Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Kruisboog, Tienen
zaterdag 15 mei 2010
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Diederik van Vleuten met Daar werd wat groots verr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Altijd Verder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Droog Brood - EEN FRISSE WIND
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater Achterom, Hilversum
Freek de Jonge - Van A naar Z
Arsenaal Theater, Vlissingen
Guido Weijers - Axestos
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hardcore Comedy
Posttheater, Arnhem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
Hete vrede
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
De Harmonie, Leeuwarden
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Karin Bruers - Bruers for president
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Chassé Theater, Breda
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Flint, Amersfoort
NUHR - Nieuw Programma
P3, Purmerend
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pieter Jouke & Ronald Snijders
Werftheater, Utrecht
Speelman & Speelman
Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Schalm, Veldhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Djoelen, Oud-Turnhout
zondag 16 mei 2010
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Flint, Amersfoort
maandag 17 mei 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 18 mei 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Almere, Almere
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maagd, Bergen op Zoom
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Parktheater, Eindhoven
20:15
Samba Schutte
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 19 mei 2010
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Comedytrain - Theatertour 09/10
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Venray, Venray
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posthuis Theater, Heerenveen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hete vrede
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Het Park, Hoorn
NUHR - Nieuw Programma
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Borre, Bierbeek
donderdag 20 mei 2010
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hete vrede
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Murth Mossel | 1-2 pers. enkelv.
Meervaart, Amsterdam