Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Spant!
Bussum
20:00
SPC Hof Ter Straeten,
Jabbeke
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterzaal Diepenbeek
Diepenbeek
20:00
Zaal Palace
Deinze
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
19:30
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
zaterdag 17 december 2011
20:00
Arjan Ederveen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kristel Zweers - Puur
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Thijs van Domburg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Spant!, Bussum
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
SPC Hof Ter Straeten,, Jabbeke
Urbanus
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Enge Buren - Reuring
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Oorverdovend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Anuar - Gedreven
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Theater De Kik, Elst
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Richard Groenendijk
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jo Toonen - Daor bin ik wir
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
Theaterzaal Diepenbeek, Diepenbeek
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
Zaal Palace, Deinze
20:00
Purper - Helden
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers
Zaantheater, Zaandam
zondag 18 december 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Agnietenhof, Tiel
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Theo Nijland
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Figi Theater, Zeist
20:00
Comedytrain
Parktheater, Eindhoven
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater PePijn, Den Haag
maandag 19 december 2011
19:30
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Eric Koller
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 20 december 2011
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Agnietenhof, Tiel
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Purper - Helden
Flint, Amersfoort
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Parktheater, Eindhoven
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Anuar - Gedreven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 21 december 2011
20:00
Purper - Helden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Conny Who?
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Anne van Rijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
De Muze, Noordwijk
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Munttheater, Weert
20:00
Enge Buren - Reuring
Musis, Arnhem
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Charlotte Lap - Op ons!
Posttheater, Arnhem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Anuar - Gedreven
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Harry Glotzbach
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater De Omval, Diemen
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 22 december 2011
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nina de la Croix - Bas
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De Werft, Geel
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cameretten tournee: Finalistentournee 2011
Groene Engel, Oss
20:00
Kristel Zweers - Puur
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Wilko Terwijn - Guerilla
Metropool, Hengelo
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
S.C.C. De Enck, Oirschot