Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
Musis
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Idea
Soest
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
De Meerpaal
Dronten
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Het Klooster
Woerden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus
Denekamp
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Mimik
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 30 september 2020
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
George & Eran - George & Eran worden racisten
Musis, Arnhem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
donderdag 01 oktober 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 02 oktober 2020
20:00
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Comedy Night - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag