Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Capitole
Gent
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Berchem
Berchem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Capitole
Gent
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:00
G.C. De Zoerla
Westerlo
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Capitole
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Capitole
Gent
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
maandag 26 april 2010
Jörgen Raymann
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Schalm, Veldhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 april 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 april 2010
Hans Teeuwen Zingt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Venray, Venray
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Wouter Depres met Je zal alles worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Javier Guzman - Por Dios
Capitole, Gent
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Deventer Schouwburg, Deventer
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Sara Kroos - Boheems
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Berchem, Berchem
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 29 april 2010
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Spiegel, Zwolle
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater De Lievekamp, Oss
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
De Harmonie, Leeuwarden
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Ter Dilft, Bornem
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 30 april 2010
20:00
Kristel Zweers - Ruig
G.C. De Zoerla, Westerlo
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 01 mei 2010
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Tobbe, Voorburg
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Schalm, Veldhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Podium Reimerswaal, Rilland
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
De Weijer, Boxmeer
Javier Guzman - Por Dios
Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Musis, Arnhem
Hans Teeuwen Zingt
Orpheus, Apeldoorn
zondag 02 mei 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
NUHR - Nieuw Programma
Theater Bellevue, Amsterdam
maandag 03 mei 2010
Comedytrain - Theatertour 09/10
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
NUHR - Nieuw Programma
Fransche School Culemborg, Culemborg
dinsdag 04 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
woensdag 05 mei 2010
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Hasselt, Hasselt
Guido Weijers - Axestos
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
donderdag 06 mei 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
NUHR - Nieuw Programma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Achterom, Hilversum
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Strombeek, Grimbergen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Axestos
Parktheater, Eindhoven