Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Tripodia Katwijk
Katwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Diligentia
Den Haag
De Warande
Turnhout
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Gildhof
Tielt
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lakei
Helmond
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Capitole
Gent
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
't Getouw
Mol
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Tivoli
Utrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Concordia
Enschede
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Partycentrum De Meijert
Mijdrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Effenaar
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
De Cultuurwerf
Vlissingen
Capitole
Gent
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Evergem
Evergem
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
woensdag 21 april 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Munttheater, Weert
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Fulcotheater, IJsselstein
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Muze, Noordwijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 22 april 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Tripodia Katwijk, Katwijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Junushoff Theater, Wageningen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
De Warande, Turnhout
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Capitole, Gent
20:00
Cameretten Finaletournee 2009
C.C. Zundert, Zundert
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Gildhof, Tielt
vrijdag 23 april 2010
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Begijn le Bleu
Theater De Omval, Diemen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater de Griffioen, Amstelveen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Charlatans
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
hassan's angels | hoop, gezeik en liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
veldhuis & kemper | we moeten praten
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedytrain
Lakei, Helmond
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kennemer Theater, Beverwijk
Speelman & Speelman - Thuis
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Oosterpoort, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Cultura, Ede
20:15
Carolien Borgers: Makkelijk Praten
Catharinakapel, Harderwijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
't Getouw, Mol
zaterdag 24 april 2010
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
20:00
Freek de Jonge
Tivoli, Utrecht
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Concordia, Enschede
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Swanla Theater, Zevenhuizen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - Ridder
Singer Theater, Laren
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hete vrede
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Thuis
Partycentrum De Meijert, Mijdrecht
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Lindenberg Theater, Nijmegen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Freek de Jonge
Effenaar, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
De Eendracht, Gemert
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Cultuurwerf, Vlissingen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Evergem, Evergem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bon theater, Medemblik
Daniël Arends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 25 april 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Capitole, Gent
maandag 26 april 2010
Jörgen Raymann
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Schalm, Veldhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 april 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam