Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg
Kortrijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Warande
Turnhout
C.C. Gildhof
Tielt
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Tripodia Katwijk
Katwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Capitole
Gent
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
MIDI Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
't Getouw
Mol
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Lakei
Helmond
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Capitole
Gent
Cultura
Ede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Swanla Theater
Zevenhuizen
De Cultuurwerf
Vlissingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Tivoli
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Partycentrum De Meijert
Mijdrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Bon theater
Medemblik
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Capitole
Gent
De Eendracht
Gemert
C.C. Evergem
Evergem
Theater Concordia
Enschede
20:15
Effenaar
Eindhoven
Theater `t Spieker
Eibergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
woensdag 21 april 2010
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg, Kortrijk
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Speelman & Speelman - Thuis
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 22 april 2010
20:00
Cameretten Finaletournee 2009
C.C. Zundert, Zundert
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Por Dios
De Warande, Turnhout
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Gildhof, Tielt
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Tripodia Katwijk, Katwijk
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eric van Sauers - Ridder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Capitole, Gent
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Meerpaal, Dronten
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Fransche School Culemborg, Culemborg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 23 april 2010
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
MIDI Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Charlatans
Scheldetheater, Terneuzen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
't Getouw, Mol
Speelman & Speelman - Thuis
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedytrain
Lakei, Helmond
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Carolien Borgers: Makkelijk Praten
Catharinakapel, Harderwijk
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Cultura, Ede
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Begijn le Bleu
Theater De Omval, Diemen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
hassan's angels | hoop, gezeik en liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
veldhuis & kemper | we moeten praten
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater de Griffioen, Amstelveen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 24 april 2010
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Swanla Theater, Zevenhuizen
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Cultuurwerf, Vlissingen
Daniël Arends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Freek de Jonge
Tivoli, Utrecht
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Kom, Nieuwegein
Speelman & Speelman - Thuis
Partycentrum De Meijert, Mijdrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bon theater, Medemblik
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - Ridder
Singer Theater, Laren
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater Gooiland, Hilversum
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Alex Agnew - More Human Than Human
De Eendracht, Gemert
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Evergem, Evergem
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Concordia, Enschede
20:15
Freek de Jonge
Effenaar, Eindhoven
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater `t Spieker, Eibergen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hete vrede
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 25 april 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Capitole, Gent
maandag 26 april 2010
Jörgen Raymann
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Schalm, Veldhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 april 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg