Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Muziekcentrum Enschede
Enschede
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
C.C. Zundert
Zundert
van Beresteyn
Veendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
CK Theater
Roermond
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Landgraaf
Landgraaf
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Zomerloos
Gistel
C.C. De Werft
Geel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Rex
Mol
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Witte Theater
IJmuiden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
14:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Spil
Roeselare
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Spiegel
Zwolle
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
donderdag 08 april 2010
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Fulcotheater, IJsselstein
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Finalisten Leids Cabaretfestival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Muziekcentrum Enschede, Enschede
00:00
Youp van 't Hek - Omdat de nacht...
Parktheater, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Hete vrede
Diligentia, Den Haag
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater PePijn, Den Haag
Hans Teeuwen Zingt
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Orpheus, Apeldoorn
Jiskefet - Heb Je Nog Geneukt Tour
Heineken Music Hall, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 09 april 2010
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
van Beresteyn, Veendam
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
CK Theater, Roermond
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Axestos
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Landgraaf, Landgraaf
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Anuar met Ongeremd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Altijd Verder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniel Arends - Geen excuses
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Daniël Arends
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Zomerloos, Gistel
Javier Guzman - Por Dios
C.C. De Werft, Geel
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Drommedaris, Enkhuizen
Youp van 't Hek - Omdat de Nacht
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Meerpaal, Dronten
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Spant!, Bussum
Eric van Sauers - Ridder
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
ellen dikker | fjord
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 10 april 2010
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Carrousel, Ommen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Harmonie, Leeuwarden
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Witte Theater, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Begijn le Bleu
Cultura, Ede
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Deventer Schouwburg, Deventer
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Weijer, Boxmeer
Eric van Sauers - Ridder
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Flint, Amersfoort
zondag 11 april 2010
14:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven By Storm
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
De Spil, Roeselare
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 12 april 2010
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 13 april 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Teeuwen Zingt
Scheldetheater, Terneuzen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater aan de Schie, Schiedam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Meerpaal, Dronten
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 14 april 2010
Hete vrede
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - Ridder
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniel Arends - Geen excuses
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Deurne, Deurne
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas